Nabídka nemovitostí

     1+kk, Praha 8 Palmovka, V Mezihoří     


Nabízíme k pronájmu byt 1+kk o velikosti 26m2 v 1.patře udržovaného cihlového bytového domu. Byt je zařízený a po rekonstrukci. Orientace bytu je na západ a do zahrady. Klidná lokalita. Výborná dopravní dostupnost - nedaleko metra B - Palmovka a stanice tramvaje. 

1+kk, Praha 5 Smíchov, Na Bělidle 309/31


Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nový podkrovní byt o velikosti 28 m2 v 5. patře cihlového domu s výtahem. V bytě jsou dřevěné podlahy, kombinovaný kotel pro ohřev vody a vytápění. Byt je zařízený (kuch. linka vč. spotřebičů, lednice, pračka, jídelní stůl a židle, rozkládací sedací souprava, nábytková sestava, šatní skříň), koupelna se sprchovým koutem a WC dohromady, malá šatna v předsíni. V bytě je klimatizace. Celý bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí. Výborná dopravní dostupnost - 2 minuty pěšky metro B - Anděl i zastávka tramvaje. 

Dům, Čechova ulice, Blatná


Nabízíme k prodeji dům v centru obce Blatná, okres Strakonice. Jedná se o nepodsklepený dům v původním stavu. Byla realizována výměna střešní krytiny. Krovy jsou ve velmi dobrém stavu. Dům je vhodný jako rodinný dům i ke komerčnímu využití. Vnitřní dispoziční řešení domu je vhodné i k výstavbě několika samostatných bytových jednotek. V přízemí - komerční prostory (maloobchod a kanceláře), technická místnost a WC. V patře komerční prostor (kadeřnictví) a vstup na půdu, která je vhodná k půdní vestavbě. Za domem je uzavřená oplocená zahrada s přístavky a vjezdem na pozemek. Dům je napojen na kanalizaci, obecní vodovod a plyn. V domě rozvedeno ústřední vytápění plynovým kotlem. V části přízemí jsou nová plastová okna.