Nabídka nemovitostí

     2+kk, Praha 8 Karlín, Pobřežní 677/66


Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 33 m2 v 1. patře cihlového domu s výtahem. Byt je 5 let po rekonstukci. V bytě jsou laminátové podlahy, elektro kotel pro ohřev vody a vytápění. Byt je částečně zařízený (kuch. linka vč. spotřebičů, lednice, pračka, jídelní stůl a židle), koupelna se sprchovým koutem a WC dohromady. Orientace oken na jih do klidného vnitrobloku. Dům je po celkové rekonstrukci. Výborná dopravní dostupnost - 2 minuty pěšky metro B - Křižíkova i zastávka tramvaje. Byt je volný od 1.4.2021.

2+kk, Praha 8 Karlín, Pobřežní 677/66


Nabízíme k dlouhodobému pronájmu celkově zrekonstruovaný byt o velikosti 50 m2 ve 4. patře cihlového domu s výtahem. V bytě jsou dřevěné podlahy, plynový kotel pro ohřev vody a vytápění, je částečně zařízený (kuch. linka vč. spotřebičů, jídelní stůl a židle, lednice, myčka, pračka), koupelna se sprchovým koutem a WC dohromady, velká šatní skříň v předsíni. Orientace oken je na jih, do klidného dvora domu. Dům je po celkové rekonstrukci. Výborná dopravní dostupnost - 2 minuty pěšky metro B - Křižíkova i zastávka tramvaje. Byt je volný od 1.6.2021.

2+1, Praha 2, Slezská 73


Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 o velikosti 80 m2 v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Byt je nově vymalován, zařízený kuch. linkou se spotřebiči (bez lednice a myčky). Dispozičně velmi dobře řešený byt - prostorná předsíň ze které jsou samostatné vstupy do 2 pokojů, kuchyně, koupelny a samostatného WC. V předsíni a 2 pokojích jsou na podlaze parkety, v kuchyni je vinyl. Okna jsou orientována na jih a sever. K bytu je možné využívat sklep cca 10 m2. Výborná dopravní dostupnost - 5 minut pěšky metro A - Flora i zastávka tramvaje. Kauce 1 měsíční nájem. Volné od 1.4.2021.